Nově pro Vás zajišťujeme produkty v BIO kvalitě. Další informace naleznete ZDE.

Jsme moderní rodinná firma, která v roce 2016 oslavila 25 let svého působení na trzích České republiky, Slovenské republiky a Maďarska. Za dobu naší existence na těchto trzích jsme vnímáni našimi zákazníky jako stabilní firma s orientací na kvalitu produktů, nesoucích naši značku.

Rok 2018 byl vyhlášen rokem rodinného podnikání, podnikání, které není anonymní, ale pod kterým jsou podepsáni konkrétní lidé, lidé zainteresovaní svým jménem na kvalitě a bezpečnosti produktů, na udržování vztahů se svými zákazníky, na dobrém jménu značky. Na těchto principech GurmEko staví a chce stavět i do budoucnosti.

Jako firma disponujeme širokou škálou zařízení pro výrobu produktů pro potravinářskou výrobu. Nabízíme široký sortiment balení od 0,5 kg do velkých 25 kg průmyslových balení a paletových množství, čímž podporujeme také malé a střední firmy. V naší produktové nabídce naleznete produkty od jednodruhového koření pres přípravky pro stabilizaci, zahušťování nebo dochucování, až po technologické směsi vyráběné na míru. Zajištujeme technologickou podporu při vývoji nových výrobku, nebo inovacích těch starých.