NABÍZÍME VÁM TYTO DRUHY BALENÍ


ALU FÓLIE
Pro převážnou většinu našich výrobků používáme vysoce kvalitní vícevrstvý obalový materiál EVOH. Je to bariérová metalická folie v tloušťce 102 µm, která zajišťuje vysokou nepropustnost vzduchu a tím ochranu produktů před ztrátou silic, vlivem cizích pachů a výrazně snižuje propustnost světla a tím chrání produkt především před ztrátou barvy.

DÓZA / MINIDÓZA
Vašim oblíbeným obalovým materiálem na koření od nás, jsou neprůhledné dózy. Jestliže dodržíte standardní podmínky skladování, koření v nich, jak chuťově tak vzhledově, zůstane beze změny po celou dobu jejich minimální trvanlivosti. Jistě víte, že vedle vlhkosti je největším nepřítelem koření světlo. Právě proto volíme takový materiál. Pro menší spotřebu koření máme pro vás připravené minidózy. Ty využijete především pro taková koření jako je hřebíček, muškáty, rozmarýn, badyán a podobně.

DÓZA / MINIDÓZA - ČISTÁ LINIE
Základním pravidlem pro uchovávání produktů ČISTÉ LINIE je pečlivá ochrana před alergeny. Nezapomínejte dózy pečlivě uzavřít ihned po odsypání potřebného množství.

BOX
Jestli vaše spotřeba některého druhu koření nebo kořenících směsí převyšuje spotřebu jiných druhů, pak pro vás máme balení v boxech. Jsou velmi stabilní a praktické.

VĚDRA
Česnekové pasty a marinády pro vás balíme do věder nebo menších dóz o různé hmotnosti podle druhu zboží. Jejich výhodou je to, že mohou ihned do provozu k upotřebení.

KANYSTR / PE LÁHEV
Obaly po tekutá koření jsou buď praktické litrové PET lahve nebo pro skladování určené kanystry o objemu 5 litrů.

OSTATNÍ BALENÍ
Kromě výše uvedených druhů balení vám nabízíme v malé dózičce nebo plechovce pepř zelený v nálevu, tekutý kouř v malé lahvičce, šafrán ve třech různých hmotnostech v zipovém nebo ALU sáčku a stejně tak i vanilkové tobolky.


Firma GurmEko s.r.o. je zapojena do systému zpětného odběru a využití odpadu z obalů EKO-KOM, všechny obaly jsou předplacené