TECHNOLOGIE, VÝVOJ, LOGISTIKA


V moderním výrobním areálu jsme vybaveni technologiemi pro zpracování suchých směsí a marinád. Snažíme se sledovat nové produkty na trhu, nové technologie a trendy. Tento přístup nám dovoluje přicházet s novými nápady a inovací našich produktů.

Jsme schopni podle požadavků našich zákazníků zajistit vývoj směsí jak pro gastronomii, tak technologických směsí pro výrobu potravin, případně dodávky komponentů (složek) do směsí vyráběných našimi zákazníky. Vybrané produkty neschází ani v BIO kvalitě („CZ-BIO-002“).

Komponenty pro výrobu potravin jsme schopni dodávat v balení od 0,5 kg až po paletové dodávky. V možnosti rozvažování téměř všech surovin vidíme z naší strany podporu českým a slovenským malým a středním potravinářským podnikům a živnostenské výrobě.

Celé skladové hospodářství je řízeno systémem WMS (Warehouse Management System), který snižuje chybovost při kompletaci dodávek produktů i surovin a je postaven na práci s různými typy čárových kódů.

V distribuci produktů pro gastronomii jsou našimi významnými partnery v České i Slovenské republice především velkoobchody. V přímém prodeji využíváme balíkové služby nebo vlastní dopravu a u paletových dodávek pro výrobce potravin velké přepravce.

 

KAM CHCETE POKRAČOVAT?